Evés VS megtermékenyülés

Ha tetszik, oszd meg másokkal is:

Facebook
X
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Skype

Melanézia egyes területein a férfiak nem hitték el, hogy a gyermekek születéséhez a közösülésnek bármi köze lenne. Ezt a feltételezést nevetségesnek, a misszionáriusok csalafintaságának tartották. Teljes meggyőződéssel állították, hogy a magzat a TÁPLÁLÉKKAL kerül az anya testébe. Az első fehér telepesek megjelenése után a melanéziai buduna törzsben félvér gyermekek születtek … a bennszülöttek ezt a bevándorlók által honosított fehér kenyérnek tulajdonították. Az archaikus hitek szerint fehér nőnek is születhet fekete gyereke, főleg, ha nem helyesen táplálkozik: Madame de Sévigné márkinő a 17. században arról pletykált, hogy Coetlogon márkinője terhessége alatt annyi csokoládét evett, míg végül újszülöttje fekete lett, mint az ördög …


Látjátok mennyi mindenre van hatással a táplálkozás? 😂😅🤷🏻‍♀️

OLVASNÁL MÉG?

TOVÁBBI BEJEGYZÉSEK

Fasciaközpontú böjti program

 Nagyböjti visszatérés a test bölcsességéhez – 45 napos fasciafókuszú program A nagyböjt nem megvonás. Hanem lelassulás, tisztulás, újrarendeződés. A testünkben

ELOLVASOM

Kenyér nélküli reggeli

Zöldbanán lisztes lepény Gyerekkori kedvenc reggelim, annak idején a nővéremnek kellett csinálnia kb. minden nap. Most is ezt eszem, némi

ELOLVASOM