Evés VS megtermékenyülés

Ha tetszik, oszd meg másokkal is:

Facebook
X
LinkedIn
Telegram
WhatsApp
Threads
Skype

Melanézia egyes területein a férfiak nem hitték el, hogy a gyermekek születéséhez a közösülésnek bármi köze lenne. Ezt a feltételezést nevetségesnek, a misszionáriusok csalafintaságának tartották. Teljes meggyőződéssel állították, hogy a magzat a TÁPLÁLÉKKAL kerül az anya testébe. Az első fehér telepesek megjelenése után a melanéziai buduna törzsben félvér gyermekek születtek … a bennszülöttek ezt a bevándorlók által honosított fehér kenyérnek tulajdonították. Az archaikus hitek szerint fehér nőnek is születhet fekete gyereke, főleg, ha nem helyesen táplálkozik: Madame de Sévigné márkinő a 17. században arról pletykált, hogy Coetlogon márkinője terhessége alatt annyi csokoládét evett, míg végül újszülöttje fekete lett, mint az ördög …


Látjátok mennyi mindenre van hatással a táplálkozás? 😂😅🤷🏻‍♀️

OLVASNÁL MÉG?

TOVÁBBI BEJEGYZÉSEK

Húsvét

Összeszedtem Nektek néhány kedvenc húsvéti receptet! Répa golyók – 1 pucolt sárgarépa lereszelve – ízlés szerint darált dió – 1

ELOLVASOM

MSO-féle macaron

Kövezzetek meg, de én még rendes macaront sosem ettem 🤭😈 Annak idején a kávé mellé viszont megcsináltam a saját macaron verziómat 😊

ELOLVASOM

Pikáns szószos csirkemáj

A csirkemájat minden formájában szeretem. Korábban is írtam már bejegyzést róla, azt itt tudjátok elolvasni (receptek, ötletek). Viszont picit meguntam

ELOLVASOM